Reklama na e-mail

Posted by matyldaa on Wrzesień 9, 2014 in Uncategorized |

Tak tak wiem, był konkurs i musiałeś podać e-mail by poznać wyniki.  I tak za pewien czas chcąc sprawdzić swoją pocztę, zanim dokopiemy się do tego co naprawdę istotne musimy pokasować masę różnego rodzaju reklam. Wiadomo, że tematyka jest zróżnicowana, ale najczęściej są to różnego typu oferty bankowe, takie jak kredyty na niski procent, czy też oferta super konta.

Poszczególne firmy oferują nam produkty, bądź też bony na zakupy, a my sami tracimy cierpliwość. Otóż odbywa się tak zwany handel danymi, dzięki temu poszczególne firmy zdobywają adresy e-mail potencjalnych klientów, oraz rozsyłają wiadomości reklamowe.  W ten sposób treści te trafiają do wielu osób, a cześć z nich nawet otwiera wiadomości, by móc sprawdzić co za promocje na nich czekają. Wiadomo że duża liczba stron ma różne informatory które są rozsyłane i może to być przydatne, ponieważ dzięki temu wiemy, kiedy są wyprzedaże w ulubionym sklepie. Warto jest jednak czytać regulaminy, jak i również poważniej zastanowić się nad tym gdzie wpisujemy swój adres e-mail oraz czy jest to w pełni bezpieczne.

Z całą pewnością po przeczytaniu niektórych regulaminów sami zrozumiemy w jaki sposób to wszystko działa. Dlatego też warto jest zwrócić na to swoją uwagę w najbliższym czasie. Zapraszam do komentowania moich wpisów – dzięki za opinie!

Copyright © 2014-2018 Media, Wiadomości, Reklama All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.